• LEIA ABI SIIT!
    Igaüks meist võib langeda kuriteo ohvriks. Kannatanuna on Teil õigus väärikale ja lugupidavale kohtlemisele. Et Teie ohvrikogemust leevendada, pakutakse Teile mitmesugust abi, mille kohta leiate siit infot.
    LOE LÄHEMALT !
Kui olete langenud kuriteo ohvriks, pöörduge nii ruttu kui võimalik politsei poole. Mida kiiremini saab politsei kuritegu ja selle sündmuskohta uurima asuda, seda tõenäolisem on, et kurjategija tehakse kindlaks ja tema süü tõendatakse.Kui Teie enda või kellegi teise elu või tervis on vahetult ohus...
Kui olete langenud kuriteo ohvriks, pöörduge nii ruttu kui võimalik politsei poole. Mida kiiremini saab politsei kuritegu ja selle sündmuskohta uurima asuda, seda tõenäolisem on, et kurjategija tehakse kindlaks ja tema süü tõendatakse.
Kui teatad kuriteost, siis aitad politseil sellega kuritegusid lahendada ja ennetada. Me mõistame, et juhtunust rääkimine on raske. Politseile on võimalik avaldust esitada siit. Kui kellegi elu või tervis on vahetult ohus, siis helista viivitamatult hädaabinumbrile 112.